Działamy na rynku transportu mebli od wielu lat.
transport sofy
Transport Sofy
9 czerwca, 2021 - By: - In: transport mebli - Tags: , , - Możliwość komentowania Transport Sofy została wyłączona

Transport sofy to czynność, którą warto powierzyć wyspecjalizowanej firmie. Jest to ładunek gabarytowy, w związku z czym jego przewóz możliwy jest wyłącznie w busie. Transport sofy to proces, który wymaga ostrożności oraz doświadczenia w przewozie mebli. Nasza firma może pochwalić się najniższym współczynnikiem uszkodzeń tego rodzaju przesyłek.

Ładunek należy odpowiednio przygotować do transportu, co oznacza, że sofa musi zostać odpowiednio zabezpieczona (w szczególności rogi i powierzchnie ostre) i dobrze zapakowana. Jeżeli to możliwe, należy również rozkręcić mebel i zapakować go w mniejsze i lżejsze paczki. Zdecydowanie ułatwi to przewóz sofy oraz ograniczy ryzyko jej uszkodzenia oraz ułatwi wniesienie do domu przez przeważnie wąskie drzwi. Jako firma transportowa wyspecjalizowana w przewozie mebli oferujemy m.in. przewóz sofy i innych tego typu mebli gabarytowych. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i dysponujemy dedykowaną flotą pojazdów, które umożliwiają transport różnego rodzaju ładunków gabarytowych. Z naszych usług skorzystały już setki zadowolonych klientów, którzy doceniają:
– szybką obsługę administracyjną
– terminowe dostawy
– bezpieczny przewóz potwierdzony najniższym współczynnikiem uszkodzeń
– szybkie i przejrzyste rozliczenie listów przewozowych

Mówiąc krótko, transport sofy i innych mebli to usługi, które wykonujemy najlepiej na rynku. Oferujemy szybką i bezpieczną dostawę sofy prosto do Twojego klienta.

Transport Mebli Kępno