Działamy na rynku transportu mebli od wielu lat.
flota busow transport mebli

Transport mebli kępno

Działamy od lat na terenie Kępna, a nasza baza zlokalizowana jest w Chojęcinie.
Posiadamy swoje magazyny oraz flotę różnej wielkości busów, dlatego transport mebli to nasza główna specjalizacja.
Mamy wielu zadowolonych klientów na terenie całego powiatu który słynie z produkcji mebli. Obsługujemy wiele znanych i cenionych sklepów internetowych.
Naszymi głównymi atutami są szybkość działania, elastyczność, uczciwość.

Transport mebli

Wiemy, jak bardzo skomplikowane mogłoby być przewożenie mebli na własną rękę. Jest to zadanie nie tylko czasochłonne, ale i bardzo trudne ze względów logistycznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy transport mebli Kępno.

Transport mebli najlepiej powierzyć fachowcom

Meble to towar, którego nie kupujemy na co dzień, dlatego tak ważne jest, aby dostarczyć je do domu bądź firmy w nienaruszonym stanie. Rysy, obite rogi mogą spowodować znaczne obniżenie ich wartości. Do tego rodzaju zaniedbać nie wolno dopuścić, dlatego transport mebli Rychtal najlepiej powierzyć fachowcom. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w przewożeniu mebli o różnych gabarytach, dlatego można nam powierzyć nawet najbardziej wymagające zlecenie. To, co odróżnia nas od konkurencji, to najwyższa jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Prawidłowe pakowanie mebli

Aby transport mebli Wieruszów przebiegł bez żadnych komplikacji, trzeba pamiętać o ich prawidłowym zapakowaniu. Istnieje kilka metod pakowania – każda z nich ma swoje wady i zalety. Zatrudniani przez naszą firmę fachowcy zawsze dobierają metodę pakowania do specyfiki konkretnego zlecenia. Meble złożone często są problematyczne w przenoszeniu po wąskich korytarzach czy klatkach schodowych, jednak są znacznie stabilniejsze. Gdy transport zostanie zakończony, wystarczy je ustawić w odpowiednim miejscu.

Metoda polegająca na rozmontowywaniu mebli sprawdza się najlepiej tam, gdzie mamy do czynienia z wyjątkowo wąskimi przestrzeniami. W takim wypadku znacząco zostaje także ograniczone ryzyko uszkodzenia mebli w trakcie transportu. Realizacja transportu składającego się z rozmontowanych mebli jest także krótsza.

Bez względu na wybraną metodę, nasi pracownicy zawsze dokładają wszelkich starań, aby meble trafiły w miejsce docelowe w nienaruszonym stanie. Współpracujemy wyłącznie z sumiennymi i rzetelnymi fachowcami, którzy w wykonywanie swoich obowiązków zawodowych angażują się w 100 procentach.

Zapraszamy do współpracy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie mebli. Do tej pory obsłużyliśmy już setki zadowolonych klientów – zarówno osób prywatnych jak i firm (m.in. sklepów e-commerce). Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by oferować Państwu usługi transportowe na jeszcze wyższym poziomie.

transport mebli mapa
Transport Mebli Kępno