Działamy na rynku transportu mebli od wielu lat.
transport mebli biuro

Transport Mebli - D&M

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm transportowych w regionie. Naszą specjalnością jest transport mebli. Dzięki specjalizacji w jednym obszarze jesteśmy w stanie zagwarantować efektywność i skuteczność działania. Powierzając nam zlecenie mają Państwo pewność, że zostanie ono zrealizowane we właściwym terminie oraz z zachowaniem najwyższej staranności.

Oferowane przez nas usługi od lat niezmiennie wyróżnia kompleksowość oraz fachowość. Przez wszystkie lata naszej działalności współpracowaliśmy już zarówno z osobami prywatnymi, instytucjami publicznymi jak i dużymi przedsiębiorstwami.

Magazyny

Dysponujemy ciągle rozwijającą się flotą busów oraz własnym magazynem z obsługą. Transport mebli nie ma dla nas żadnych tajemnic. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i zawsze szukamy takiego rozwiązania, które będzie w pełni satysfakcjonowało naszych klientów.

Discover more

Obsługa

Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Nasi pracownicy są w stanie przewieźć z punktu A do punktu B meble o dowolnych gabarytach. Przebieg transportu jest każdorazowo kontrolowany na wszystkich etapach, a klienci mają bezpośredni kontakt z kierowcami.

Discover more
Transport Mebli Kępno